До уваги внутрішньо переміщених осіб, які подали заяву через Портал Дія та не отримали допомогу на проживання

14.10.2022 року постановою КМУ №1168 внесено зміни до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.              Громадяни, чиї заявки щодо отримання грошової допомоги через “Дію” не були оброблені внаслідок збою системи, зможуть повторно звернутся за допомогою.

Кожна внутрішньо переміщена особа, яка з певної причини, звертаючись через додаток “Дія”, до 30 квітня не отримала відповідну допомогу наразі має можливість  звернутися до структурного підрозділу з питань соцзахисту населення — не до ЦНАПу, не до тергромади, а саме до органу соціального захисту населення. У разі, якщо інформація про цю людину включена у відповідний список, їй буде призначено таку допомогу, починаючи з березня.

Звернутись з відповідною заявою до управління соціального захисту населення  необхідно до 01 грудня 2022року за адресою  бульв.Шевченка,7 (1-й поверх). Довідки за телефоном (03344) 3 25 49,  098 371 8852.