Рішення міської ради від 03 листопада 2022 року № 16/4 “Про надання згоди на передачу в оренду майна комунальної власності та включення цих об’єктів до Переліку об’єктів оренди другого типу”

НововолинськА  міськА  радА ВоЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

03  листопада 2022 року                  м. Нововолинськ                               № 16/4

Про  надання згоди на

передачу  в оренду

майна комунальної власності

та включення цих об’єктів до

Переліку об’єктів оренди другого типу

Відповідно до  статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 6 Закону України від 03.10.2019 №157-IX «Про оренду державного та комунального майна», пункту 20 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна від 03.06.2020 №483, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, рішення Нововолинської міської ради від 17.09.2020 №39/7 «Про врегулювання відносин щодо оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Нововолинська», листа управління освіти виконавчого комітету від 15.09.2022 №721/01-11, міська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду управлінню освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради на передачу в оренду об’єкта комунального майна згідно з додатком до рішення та включити цей об’єкт до Переліку об’єктів  оренди другого типу.
  2. Управлінню освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради:

2.2. Протягом 5 робочих днів з дати отримання рішення прийняти рішення про намір передачі майна в оренду  у формі наказу.

2.3. Внести інформацію про потенційні об’єкти оренди до ЕТС в порядку, передбаченому частиною 4 статті 6 Закону України від 03.10.2019 №157-IX «Про оренду державного та комунального майна».

1. Управлінню економічної політики (Тетяні Корнійчук) оприлюднити інформацію про включення об’єкту оренди до Переліку другого типу на офіційному сайті Нововолинської міської ради www.nov-rada.gov.ua.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юлію Лефтер.

Міський голова                                                                                  Борис  КАРПУС

Тетяна Корнійчук 30586

до рішення міської ради

03 листопада 2022 року  № 16/4