З професійним святом привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва

9 листопада своє професійне свято відзначають працівники культури та аматори народного мистецтва. Попри війну ці талановиті люди бережуть і розвивають українську культуру. Музика, хореографія, живопис, театр, музейна та бібліотечна справи живуть і працюють на Перемогу на своєму фронті. З нагоди свята міський голова Борис Карпус привітав працівників галузі культури Нововолинської громади та подякував їм за наполегливу роботу:

– Наші працівники культури – це невтомні волонтери, які з першого дня війни проводять благодійні заходи, шиють, готують для наших військових, допомагають переселенцям гідно пройти ці непрості часи, – сказав міський голова.

Подяками відзначив водія відділу культури Нововолинської міської ради Анатолія Матіюка, народний аматорський естрадний оркестр (керівник Сергій Багнюк), аматорку Аллу Синицю, керівника народного аматорського театру мініатюр «Прометей» Галину Максименкову.

З найкращими побажаннями до привітань долучилася начальниця відділу культури Марія Душук. Вона привітала своїх колег і відзначила Подяками відділу культури: завідувачку відділу обслуговування ЦМБ Віту Залужну, бібліотекаря бібліотеки-філії №1 Наталію Козачок, бібліотекаря бібліотеки-філії №2 Ольгу Костюк, викладачку Нововолинської ДШМ Катерину Чушкіну, викладачку Нововолинської ДШМ Олену Кицю, провідного наукового співробітника Нововолинського міського історичного музею Юрія Велінця, соліста-вокаліста Нововолинського міського палацу культури Сергія Маленка, прибиральницю службових приміщень Нововолинського міського палацу культури Галину Юревич, художнього керівника Нововолинського міського клубу Софію Касьян.