Епідситуація щодо COVID-19 в Нововолинській територіальній громаді

За даними епіднагляду у Нововолинській територіальній громаді спостерігається незначне підвищення захворюваності коронавірусною хворобою COVID-19 на 45,0% в порівнянні з попереднім тижнем. З 07 по 13 листопада на території громади зареєстровано 29 випадків захворювання на COVID-19
(в тому числі дітей – 2, медичних працівників — 0). Госпіталізовано – 3 особи (11% від захворілих за тиждень), 26 лікуються амбулаторно. За тиждень одужало — 29 осіб, летальних випадків – 0.
Станом на 14 листопада на активному спостереженні знаходиться 26 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
Єдиним ефективним способом захистити себе від коронавірусної хвороби є вакцинація.
КНП «Нововолинський ЦПМСД» забезпечений в достатній кількості вакциною КОРОНОВАК, вакциною Cominarty від Pfizer. Пункти щеплень працюють на базі амбулаторій №2 та №3, АЗПСМ Благодатне в будні дні з 9:00 до 17:00. Також проводяться виїзди мобільної бригади в установи та на підприємства для проведення профілактичних щеплень.
Повідомляє Нововолинське відділення Володимир-Волинського районного відділу ДУ «Волинський ОЦ КПХ МОЗ».