Кандидати на членство у молодіжній раді знайомилися з роботою волинських колег

У неділю, 13 листопада, представники відділу у справах молоді та спорту та кандидати на членство у молодіжній раді при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради відвідали обласний центр.
У Луцьку учасники поїздки ознайомилися з молодіжною політикою області. Найперше завітали у Молодіжний центр Волині. Голова молодіжної ради при Волинській ОДА Дем’ян Петрик провів екскурсію центром та розповів про основні напрямки їхньої роботи.
Молодь Нововолинська побувала у Луцькому міському молодіжному центрі та Торчинській молодіжній раді. Працівники розповіли про діяльність закладів, реалізовані проєкти та труднощі у роботі під час війни.
Учасники поїздки мали змогу поспілкуватися з представниками Рожищенської та Підгаєцької молодіжних рад.
Зустрічі пройшли у дружній атмосфері та надихнули кандидатів на членство у молодіжній раді на подальшу активну роботу у громаді.