У Нововолинську відбувся перший етап конкурсу на визначення оператора електронних систем

Питання запровадження електронних систем у громадському транспорті Нововолинська неодноразово піднімали у виконавчому комітеті міської ради. Проте, щоразу виникали перепони і впровадження е-квитків відтерміновували.

Сьогодні, 15 листопада, процес розпочався. Заступник міського голови Микола Пасевич провів перший етап конкурсу на визначення оператора електронних систем у Нововолинській міській територіальній громаді.  Конкурсна комісія розглянула пакет документів від ТОВ «Сіті Кард Систем».

Представники компанії поінформували про переваги впровадження е-квитків у громадському транспорті. Це – спрощення алгоритму оплати за проїзд, прозорість роботи перевізників, зручний сервіс для осіб пільгових категорій, можливість оформлення електронного проїзного квитка або оплати послуги за допомогою банківської карти. Крім того, впровадження електронних систем стимулюватиме підприємців-перевізників офіційно працевлаштовувати водіїв.

Впровадження послуги потребує ще тривалої роботи: проведення ще двох етапів конкурсу, підписання угоди, встановлення обладнання.