Нововолинські адміністратори випробували в роботі «Мобільну валізу ЦНАП»

Нещодавно ми повідомляли, що Нововолинський Центр надання адміністративних послуг додав нову опцію для зручності мешканців – виїзд до клієнта за місцем проживання або перебування. Послугою можуть скористатися вразливі категорії населення. Серед них – особи з інвалідністю, громадяни, які перебувають у лікарні, літні люди тощо.

15 листопада за допомогою мобільної валізи, яка укомплектована усім необхідним, працівники нашого ЦНАПу надали послугу реєстрації повідомлення власника житла про безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб у житловому приміщенні. Послугою скористалась жінка старша 80 років.
Якщо у вас чи ваших рідних є потреба у адміністративних послугах, але нема можливості прийти до наших фахівців – телефонуйте: +380678819808.

Комплект для організації віддаленого робочого місця для працівників «Мобільна валіза для ЦНАП» отримали в межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP).