Відбулося засідання Координаційної ради

15 листопада відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та/ або насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми за участю управління соціального захисту населення, Нововолинського міського центру соціальних служб, служби у справах дітей, управління освіти, відділення поліції 1 (м. Нововолинськ), старост Грядівського, Грибовицького, Благодатного округів.
На засіданні розглянуто 2 питання:

Про проведення у Нововолинську міській територіальній громаді Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”;

Про впровадження корекційних програм для кривдників.

Заплановано провести відкриття акції 25 листопада за участю школярів закладів загальної середньої освіти, які долучилися до проведення конкурсу відеороликів “Зупинимо насильство разом”
Обговорено структуру програми для кривдників, форми роботи та тривалість програми, розподіл часу за модулями і темами, матеріальне та технічне забезпечення програми.

Повідомляє УСЗН виконавчого комітету Нововолинської міської ради