Епідситуація щодо COVID-19 в Нововолинській територіальній громаді

За даними епіднагляду у Нововолинській територіальній громаді спостерігається значне зниження захворюваності коронавірусною хворобою COVID-19 на 80,0% в порівнянні з попереднім тижнем.

З 14 по 20 листопада на території громади зареєстровано 6випадків захворювання на COVID-19. Госпіталізовано – 3 особи (50% від захворілих за тиждень), 3 лікуються амбулаторно. За тиждень одужало — 13 осіб, летальних випадки – 0.

Станом на 21 листопада на активному спостереженні знаходиться 20 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Єдиним ефективним способом захистити себе від коронавірусної хвороби є вакцинація.

КНП «Нововолинський Центр ПМСД» забезпечений в достатній кількості вакциною КОРОНОВАК, вакциною Cominarty від Pfizer. Пункти щеплень працюють на базі амбулаторій №2 та №3, АЗПСМ Благодатне в будні дні з 9:00 до 17:00.