Продовжено програму державної підтримки аграріїв

Від вересня фермери та виробники сільськогосподарської продукції можуть подати заявки в Державному аграрному реєстрі (ДАР) на дві програми з держпідтримки: виплату на гектар землі та на дотацію за утримання корів.

За умовами програми, безповоротну допомогу можуть отримати аграрії, які мають від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або утримують від 3 до 100 корів. Перші можуть отримати – 3100 грн на один гектар оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення, але не більше 372 тис. гривень. Другі – 5300 грн на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, але не більше 530 тис. гривень.

Протягом вересня-жовтня Мінагрополітики задовольнило майже 14 тисяч заявок від фермерів та інших виробників сільськогосподарської продукції. Ще понад 33 тисячі заявок перебувають в обробці.

Термін реєстрації аграріїв на отримання державної допомоги продовжено до 30 листопада поточного року. Відтак, ще більше сільгоспвиробників зможуть отримати кошти від держави.

Нагадаємо, що учасниками програми можуть бути лише ті виробники сільськогосподарської продукції, котрі зареєстровані у Державному аграрному реєстрі та відповідають її критеріям. Адже розподіл підтримки відбуватиметься лише онлайн через ДАР.

Покрокова інструкція з реєстрації та користування платформою за посиланням: https://bit.ly/DAR_registry.

Більше інформації про програми державної підтримки на реєстрація – за посиланням: https://www.dar.gov.ua