Затвердили склад молодіжної ради

23 листопада відбулися установчі збори  з формування складу молодіжної ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради. Участь у заході взяли кандидати на членство у молодіжній раді та  ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів. У ході засідання до складу молодіжної ради обрали 18 молодих, амбітних та креативних мешканців громади.

Привітала членів молодіжної ради та побажала реалізації поставлених цілей керуюча справами виконавчого комітету Нововолинської міської ради Валентина Степюк.

Молодіжна рада – консультативно-дорадчий орган із молодіжного представництва утворений для сприяння участі молоді у формуванні та реалізації молодіжної політики в громаді, формуванню громадської позиції та  налагодження ефективного діалогу між молоддю та органами місцевого самоврядування.

Члени молодіжної ради також взяли участь у таборуванні в рамках проєкту “Нові ідеї для нових громад” від Агенція регіонального розвитку «Прибужжя».