Епідситуація щодо COVID-19 у Нововолинській територіальній громаді

За даними епіднагляду у Нововолинській територіальній громаді спостерігається зниження захворюваності коронавірусною хворобою COVID-19 на 16,6% в порівнянні з попереднім тижнем.
З 21 по 27 листопада на території громади зареєстровано 5 випадків захворювання на COVID-19. Госпіталізованих не було, 5 лікуються амбулаторно. За тиждень одужало — 8 осіб, летальних випадків – 0.
Станом на 28 листопада на активному спостереженні знаходиться 16 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
Всього з початку епідсезону померло 239 особи. З початку вересня зареєстровано 7 летальних випадків.
Єдиним ефективним способом захистити себе від коронавірусної хвороби є вакцинація.
Для усіх українців, віком від 18 років, у кого після завершення курсу вакцинації вже пройшло 5 місяців рекомендовано проведення бустерної дози.
КНП «Нововолинський Центр ПМСД» забезпечений в достатній кількості вакциною КОРОНОВАК, вакциною Cominarty від Pfizer. Пункти щеплень працюють на базі амбулаторій №2 та №3, АЗПСМ Благодатне в будні дні з 9:00 до 17:00. Також проводяться виїзди мобільної бригади в установи та на підприємства для проведення профілактичних щеплень