У Нововолинську відбувся захід «Зупинимо насильство разом»

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на майдані Незалежності відбувся захід «Зупинимо насильство разом». Участь взяли представники управління соціального захисту населення, міського центру соціальних служб, служби у справах дітей, Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості.
Організатори розповіли присутнім, як запобігти та протидіяти насильству.
Акція мала на меті привернути увагу громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
Учні Нововолинського ліцею № 3, Нововолинського ліцею № 8 підготували руханку «Розірвемо коло насильства».
Також відбулося нагородження переможців конкурсу відеороликів «Зупинимо насильство разом»:
І місце – ліцей № 2;
II місце – Грядівський ліцей;