Міський голова провів круглий стіл з волонтерами громади

У понеділок, 5 грудня, з нагоди Міжнародного дня волонтерів, міський голова Борис Карпус зустрівся з волонтерами Нововолинської громади. Серед них і керівники благодійних фондів, релігійних організацій, капелани – люди доброї волі, які з першого дня війни й до сьогодні допомагають нашим військовим, внутрішньо переміщеним особам, лікарням і деокупованим містам.
Борис Карпус подякував усім за відвагу та наполегливість, за недоспані ночі й великі зусилля. За круглим столом говорили про волонтерство в сучасних реаліях, про нагальні потреби військових і спільну роботу заради Перемоги. Міський голова та міська рада підтримують і долучаються до ініціатив волонтерів, аби якнайбільше потрібних речей було доставлено на фронт.
У Нововолинській громаді потужно розвинений волонтерський рух. Діє гуманітарний штаб «Нововолинськ Help», який співпрацює з іноземними організаціями, містами-партнерами та розподіляє допомогу тим, хто потребує. Десятки благодійних організацій та приватних ініціатив сьогодні шиють теплий одяг для військових, виготовляють бліндажні свічки, буржуйки, плетуть маскувальні сітки, готують їжу та ще багато інших корисних речей. Волонтери регулярно їздять на фронт, доставляють автомобілі, амуніцію, обладнання, їжу та медикаменти.
Нововолинськ працює на Перемогу!