У Нововолинську розробляють Програму розвитку культури громади: запрошуємо мешканців долучитись з ідеями

Програма розвитку культури – це необхідний для громади документ. До тепер цілісної концепції не було.

Розробка документа на часі, бо культура це:
  • наша зброя;
  • інструмент виховання молоді, розвитку громади та зміцнення нації;
  • засіб вираження творчості, формування індивідуальної самобутності та зміцнення відчуття себе в суспільстві.
Наявність програми розвитку культури важлива, щоб сприяти формуванню якісної та системної культурної політики.
У рамках проєкту «Культурний шлях», Агенція регіонального розвитку Прибужжя протягом чотирьох місяців буде працювати над створенням Програми розвитку культури Нововолинської громади.
Усі охочі можуть долучитися до цього процесу і таким чином зробити свій внесок у розвиток Нововолинської громади?
Заповніть анкету за посиланням: https://forms.gle/7v2rw5nxvrVqjtZdA
Зареєструватися можна до 12 грудня.
Розвиваймо культуру Нововолинської громади разом.

Проєкт «Культурний шлях» реалізується за підтримки Волинський Інститут Права та National Endowment for Democracy.