9 грудня міський голова Борис Карпус провів пресконференцію для місцевих ЗМІ

Основною темою розмови було питання електроенергії. Очільник міста розповів, що постійно комунікує з представниками «Волинтобленерго». Ситуація не втішна, бо по Україні зберігається великий дефіцит електроенергії. Якщо найближчими днями не буде нових ракетних обстрілів, то є надія з наступного тижня отримувати електрику за стабільним графіком. Наразі діють аварійні відключення.

Наближаються новорічно-різдвяні свята. Цьогоріч традиційної ялинки на площі В’ячеслава Чорновола не буде. Але будуть прикрашені ялинки біля Палацу культури, діятиме новорічний ярмарок, будиночок Миколая. Детальні анонси будемо публікувати на сторінках соцмереж та на сайті міської ради.

Ці та інші, озвучені під час пресконференції питання, читайте та дивіться на сторінках засобів масової інформації Нововолинської громади у соцмережах.