Відбулася чергова сесія Нововолинської міської ради

У понеділок, 19 грудня, депутати Нововолинської міськради працювали на 18-й сесії. Провів засідання міський голова Борис Карпус. Обранці громади розглянули майже 50 питань порядку денного.
Прийняли бюджет територіальної громади на 2023 рік.
Внесли зміни до Програм: економічного і соціального розвитку; благоустрою, розвитку житлово-комунального господарства, екології, дорожнього руху та його безпеки; «Тепла оселя»; розвитку і підтримки комунальних закладів охорони здоров’я; соціального захисту населення; оздоровлення та відпочинку дітей; розвитку фізичної культури і спорту; розвитку інформаційно-комунікативної сфери; забезпечення виконання рішень суду про стягнення коштів з бюджету Нововолинської міської територіальної громади на 2021-2023 роки та інших.
Прийняли рішення про організацію харчування учнів, які потребують соціального захисту в закладах загальної середньої та дошкільної освіти.
Депутати затвердили Правила благоустрою території населених пунктів громади. Розглянули та проголосували земельні питання.
Також своїм рішенням сесія призначила Ніну Шумську заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
Усі рішення будуть розміщені на сайті Нововолинської міської ради.