Родинам ВПО у Нововолинській громаді передали гуманітарну допомогу

Міський голова Борис Карпус разом із директоркою Центру соціальних служб Юлією Кравчук вручили продуктові та гігієнічні набори внутрішньо переміщеним родинам з дітьми.
Набори з крупами, мукою, макаронами, олією, печивом, іншими харчовими продуктами, а також з милом, шампунем, пральним порошком, зубними щітками та пастою отримали мешканці гуртожитків у Нововолинську, Будятичах, Благодатному.
Пакунки з гуманітарною допомогою надала Всеукраїнська благодійна організація «Український фонд «Благополуччя дітей» в рамках проєкту «Невідкладна гуманітарна допомога дітям та сім’ям в Україні». Проєкт фінансується німецькою благодійною організацією “ChildFund Deutschland”. Як представник Нововолинської міської ради, координувала співпрацю з фондом директорка Центру соціальних служб Юлія Кравчук.
Борис Карпус привітав переселенців з прийдешніми святами. Побажав миру в Україні та затишку в кожній родині.