Запрошуємо на заходи з нагоди Різдва

У неділю, 25 грудня, з нагоди світлого християнського свята Різдва Христового, у Нововолинській громаді відбудуться благодійні заходи.

З 13:00 буде працювати різдвяний ярмарок на майдані Незалежності.
О 16:00 священники і пастори спільною молитвою проситимуть у Господа миру та спокою в Україні.
Загиблих Захисників нашої держави вшануємо хвилиною мовчання та запалюванням свічок на Алеї Героїв.
Прозвучать колядки та різдвяні пісні у виконанні солістів-вокалістів міського Палацу культури, аматорських колективів, вихованців школи мистецтв й Центру дитячої та юнацької творчості.
Цьогоріч зустрічаємо різдвяно-новорічні свята в умовах війни. Ми усі знаємо, що за спокій у громаді завдячуємо Захисникам України. Тому нагадуємо: з 8 грудня по 8 січня усі культурно-мистецькі заходи у Нововолинській громаді проходять у рамках благодійного Різдвяного марафону. На локаціях, де відбуваються дійства, встановлюють скриньки для благодійних внесків.

Про зібрані за місяць кошти обов’язково прозвітуємо та поінформуємо, що разом із доброчинцями придбали та передали на передову.