Міський голова зустрівся з представниками релігійних конфесій громади

Напередодні свята Різдва Христового за новоюліанським календарем міський голова Борис Карпус провів зустріч зі священниками та пастирями Нововолинської громади.

Говорили про цей непростий рік і нові виклики, які нас чекають. Зокрема, про можливий блекаут і підготовку до нього. Церкви мають стати своєрідними Пунктами незламності для мешканців.
Міський голова подякував релігійним громадам і настоятелям за активну волонтерську діяльність, допомогу переселенцям і військовим, за підтримку сімей загиблих.
У Нововолинській громаді триває благодійний Різдвяний марафон, в рамках якого відбуваються заходи для дітей і збору коштів на потреби ЗСУ. Начальниця відділу культури Марія Душук запросила представників релігійних конфесій долучитися до цих заходів. Адже єдність церков і спільна молитва за наше світле майбутнє, за наших воїнів-Захисників, за тих, хто віддав життя за Україну допомагають нам вистояти в ці нелегкі часи.
В умовах воєнного стану традиційні святкування будуть змінені з урахуванням комендантської години. Пом’якшувати обмеження поки не планують.

Цьогоріч вперше Україна відзначатиме Різдво з європейською спільнотою – 25 грудня. Але частина релігійних громад проведе святкове Богослужіння 7 січня. Головне в ці дні – наша щира молитва та непохитна віра в Перемогу!