Як правильно користуватися газом у побуті: рекомендації фахівців АТ «Волиньгаз»

Для запобігання аварійним ситуаціям в умовах опалювального сезону Акціонерне товариство “Волиньгаз» закликає клієнтів неухильно дотримуватись правил безпечної експлуатації газових мереж та обладнання, встановленого у помешканнях.

Основні правила безпечного користування природним газом:

  • Під час користування газовими приладами відчиняйте вікно чи кватирку. Обов’язково забезпечте притік повітря в приміщення, де працюють газові прилади.
  • У будинках, які обладнані приладами та апаратами з відводом продуктів згоряння в димоходи, забороняється влаштування витяжної вентиляції зі штучним спонуканням (електровитяжки).
  • Не обігрівайте свої оселі полум’ям від газових плит! Для обігріву помешкання використовуйте лише сертифіковані обігрівачі.
  • Для постійного контролю наявності в повітрі природного чи чадного газу встановіть сигналізатор газу, який реагує на витік газу та наявність чаду в приміщенні.
  • Стежте за технічним станом газових приладів, справністю димоходів та вентиляційних каналів.

Чадний газ не має ні запаху, ні кольору, ні смаку. У цьому його підступність і небезпека. Не нехтуйте правилами безпеки при користуванні газовими приладами, адже це може призвести до трагедії.

«Волиньгаз» рекомендує раз на рік проводити технічне обслуговування газових мереж та приладів у домоволодіннях кожного споживача.

За консультацією можна звернутись за такими номерами: (0332) 776918, (0332) 280104, 0673339104 або звернутись до найближчого Клієнтського простору на Волині.

Дотримуйтесь правил безпеки при користуванні газовими приладами та пам’ятайте: якщо ви відчули запах газу – терміново телефонуйте 104!