Епідситуація щодо COVID-19, ГРВІ та грипу у Нововолинській територіальній громаді

За період з 26 грудня 2022 по 01 січня 2023 у Нововолинську зареєстровано 10 випадків COVID-19. Семеро хворих госпіталізовані. За тиждень 5 осіб одужали, 2 випадки хвороби завершилися летально. Станом на 2 січня на активному спостереженні знаходяться 8 осіб із лабораторно підтвердженим COVID-19.

Від жовтня 2022 року у Нововолинській громаді на гострі респіраторні вірусні інфекції, у тому числі коронавірус, захворіли 1336 осіб. Станом на 2 січня 2023 року зареєстровано 3 випадки захворювання грипом А. Летальних випадків від грипу не зафіксовано.

Симптоматика ГРВІ та коронавірусної хвороби подібні, тому при перших проявах хвороби обов’язково звертайтеся за меддопомогою до сімейного лікаря.

Заходи профілактики від грипу та COVID-19 подібні. Медики рекомендують і надалі правильно використовувати захисні маски, дотримуватись соціальної дистанції, провітрювати приміщення, регулярно мити руки та вакцинуватися.

Протягом тижня вакцину від COVID-19 отримали 50 осіб. КНП «Нововолинський ЦПМСД» забезпечений в достатній кількості вакцинами КОРОНОВАК, Cominarty від Pfizer. Пункти щеплень працюють у будні з 9:00 до 17:00 на базі амбулаторій №2 та №3, АЗПСМ Благодатне. А також проводяться виїзди мобільної бригади в установи та на підприємства для проведення профілактичних щеплень.