Благодійний Різдвяний марафон у Нововолинську зібрав понад 60 тисяч гривень для Захисників України

Протягом місяця у різних локаціях Нововолинська провели серію заходів: виставки, майстеркласи, вистави, ярмарки, гутірки, концерти, спортивні змагання. Усі дійства були спрямовані на благодійність.

Як поінформувала начальниця відділу культури Марія Душук, за час проведення культурних заходів у рамках Різдвяного марафону зібрали 46 420 гривень. Під час спортивних заходів зібрали 16 855 гривень. Ці кошти використають на придбання необхідних товарів для військових.
 8 січня на майдані Незалежності відбувся фінальний концерт Різдвяного марафону. На центральній площі міста прозвучала мелодія всесвітньовідомого «Щедрика» у виконанні хору вихованців дитячої школи мистецтв та хористів Свято-Духівського собору. Колядували та віншували солісти-вокалісти міських закладів культури, вокальний колектив любительського об’єднання «Надія», хори Свято-Духівського собору та Церкви християн-баптистів, вихованці центру дитячої та юнацької творчості, фольклорний та вокальний ансамблі дитячої школи мистецтв, недільної школи Хресто-Воздвиженського храму.
З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Борис Карпус та Олександр Волохатий, оператор відділення обліку мобілізаційної роботи Другого відділу Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
На завершення дійства працівники культури Нововолинської громади разом з усіма присутніми на майдані виконали колядку «Нова радість стала».
Протягом дня діяв ярмарок з солодощами та сувенірами.

Хоч радість свята Різдва Христового затьмарена війною, мусимо шукати сили та не падати духом, нести добро і допомагати тим, хто захищає спокій у наших оселях.