Епідситуація щодо COVID-19 в Нововолинській територіальній громаді

За даними епіднагляду у Нововолинській територіальній громаді спостерігається зниження захворюваності COVID-19 на 10% разів в порівнянні з попереднім тижнем.
З 2 по 8 січня 2023 року на території громади зареєстровано 9 випадків захворювання на COVID-19. Серед захворілих 6 госпіталізованих, 3 лікуються амбулаторно. За тиждень одужало — 5 осіб, летальних випадків -1.
Всього з початку епідсезону на території громади зареєстровано 9300 випадки коронавірусної хвороби.
Станом на 9 січня на активному спостереженні знаходиться 11 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
Єдиним ефективним способом захистити себе від коронавірусної хвороби є вакцинація.
КНП «Нововолинський ЦПМСД» забезпечений в достатній кількості вакциною КОРОНОВАК, вакциною Cominarty від Pfizer. Пункти щеплень працюють на базі амбулаторій №2 та №3, АЗПСМ Благодатне в будні дні з 9:00 – 17:00. Також проводяться виїзди мобільної бригади в установи та на підприємства для проведення профілактичних щеплень.