Управління соціального захисту населення інформує про послуги, які надає Нововолинський міський центр соціальних служб

Право на отримання соціальних послуг мають особи/ сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. відповідно до акту оцінки потреб.

Екстрене (кризове) втручання – перша психологічна допомога; консультування; інформування; представництво інтересів; допомога в організації отримання безоплатної правової, невідкладної медичної допомоги.

Соціальний супровід сімей / осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах – консультування, регулярні зустрічі чи відвідування отримувача соціальної послуги з метою моніторингу виконання завдань, спрямованих на розв’язання складної життєвої ситуації отримувача соціальної послуги; допомога в усвідомленні значення дій та/або розвиток вміння керувати ними; навчання та розвиток соціальних навичок, навичок виховання та догляду за дітьми, управління домогосподарством; консультування, психологічна підтримка.

Посередництво – допомога у врегулюванні конфліктів; ведення переговорів; опрацювання шляхів та умов розв’язання конфлікту.

У разі потреби у наданні соціальних послуг необхідно звертатися до управління соціального захисту населення, або безпосередньо до надавача соціальних послуг.

Адреса: бульвар Шевченка 7, кабінет 319
Телефон: (03344) 31496

Пропонуємо пройти анкетування для визначення потреб населення громади у соціальних послугах за посиланням
https://forms.gle/DZTJcmSB36gVQyvN7