Борис Карпус та його заступники побували у Нововолинській міській організації Товариства Червоного хреста

Нововолинська міська організація Товариства Червоного хреста з перших днів продовжує допомагати тим, хто постраждав від війни. За підтримки іноземних донорів видають продуктові, гігієнічні набори та одяг. По допомогу сюди звертаються не лише переселенці, а й пільговики. Зокрема, люди з інвалідністю та багатодітні сім’ї.

Сьогодні, 12 січня, в міську організацію Товариства Червоного хреста з робочим візитом завітав міський голова Борис Карпус, його заступниця Ніна Шумська та радниця міського голови Катерина Варвус. Поговорили про співпрацю з товариством та об’єднання зусиль для допомоги родин, які опинилися у скруті.
Активно працюють на інформаційному фронті, беруть участь і виграють гранти. Один із таких – простір для дітей. Його облаштували в Нововолинському ліцеї №2. Там надають психосоціальну підтримку діткам, які стали свідками війни. А також проводять різні розвивальні заходи й для місцевих дітей. Фахівці організовують тренінги з надання домедичної допомоги та дій у випадку надзвичайної ситуації.

Офіс Товариства Червоного хреста в Нововолинську знаходиться на території лікарні в приміщенні екстреної медичної допомоги на другому поверсі.