Найпоширеніші імена у 2022 році: інформація Нововолинського відділу державної реєстрації актів цивільного стану

У Нововолинській громаді у 2022 році найчастіше для хлопчиків батьки обирали ім’я Артем, Максим, Матвій, Давид, Андрій, Владислав, Матвій, Марк, Захар.

Популярні імена дівчаток: Софія, Анна, Уляна, Емілія, Христина, Єва, Вероніка, Мілана.
У Нововолинській громаді також називали дітей рідкісними іменами. Хлопчиків називали Аяз Емір, Ліонель, Міхаель, Кавай, Стефан, Ісая, Даніель, Алан, Серафим, Таймасхан. Дівчаткам батьки давали красиві незвичні в Україні імена: Дана, Ніколь, Аніта, Ліна, Стелла, Меліса, Тея, Міранда, Єсенія, Ревекка, Квітослава.
Загалом у 2022 році у Нововолинському відділі державної реєстрації актів цивільного стану зареєстрували 362 народження.

Хоч життя діток почалося у час війни, віримо, що попереду їх чекає щасливе життя у мирній Україні.