Міський голова Борис Карпус поспілкувався з журналістами

19 січня міський голова Борис Карпус провів пресконференцію для місцевих журналістів.

Очільник громади поінформував про результати благодійного різдвяного марафону, який тривав протягом свят. Вдалося зібрали понад 60 тисяч гривень на потреби Збройних сил.

Нововолинськ продовжує активно підтримувати військових на всіх напрямках.

Передаємо форму, автомобілі, дрони, рації та багато інших потрібних речей, – розповів Борис Карпус.

Також міський голова говорив про ситуацію з електроенергією у громаді. Наразі діють графіки стабілізаційних відключень. У пріоритеті, щоб заклади освіти в першій половині дня були забезпечені електрикою. Вуличне освітлення вмикають вранці та ввечері. Це важливо для комфорту та безпеки наших мешканців.

Щодо закладів освіти, то в Нововолинській громаді працює 10 садочків і 11 ліцеїв. Скрізь облаштовані відповідні укриття.

Борис Карпус поспілкувався з медійниками про розвиток індустріального парку, соціалізацію переселенців (житло, працевлаштування) та інше.