Епідситуація щодо COVID-19 в Нововолинській територіальній громаді

За даними епіднагляду у Нововолинській територіальній громаді спостерігається зниження захворюваності коронавірусною хворобою COVID-19 на 25% в порівнянні з попереднім тижнем. З 16 по 22 січня на території громади зареєстровано 3 випадки захворювання на COVID-19. Серед захворілих 1 особа госпіталізована, 2 лікуються амбулаторно. За тиждень одужало — 7 осіб, летальних випадків -0.
Станом на 23 січня на активному спостереженні знаходиться 4 лабораторно підтверджених випадки COVID-19.
Єдиним ефективним способом захистити себе від коронавірусної хвороби є вакцинація.
Для усіх українців, віком від 18 років, у кого після завершення курсу вакцинації вже пройшло 5 місяців, рекомендовано проведення бустерної дози. Станом на 23 січня всього введено бустерних доз 4417 особам, із них 60+ років – 1453 щеплень. Через 4 місяці після отримання першої бустерної дози рекомендовано вводити другу бустерну дозу. У Нововолинській громаді другу бустерну дозу отримали 239 осіб, з них 15 медичних працівників, 131 особа віком 60+.
Вакцина від COVID-19 для дітей віком від 5 до 11 років вже доступна для використання на Волині. В Україні використовують спеціальну вакцину Comirnaty від Pfizer-BioNTech, одна доза якої містить втричі менше активної речовини, ніж вакцина для дітей 12+ та дорослих.
КНП «Нововолинський ЦПМСД» забезпечений в достатній кількості вакциною КОРОНОВАК, вакциною Cominarty від Pfizer. Пункти щеплень працюють на базі амбулаторій №2 та №3, АЗПСМ Благодатне в будні дні з 9:00 до 17:00. Також проводяться виїзди мобільної бригади в установи та на підприємства для проведення профілактичних щеплень.