Підбили підсумки проєкту за участю Нововолинського центру ПМСД

Керівниця Нововолинського центру первинної медико-санітарної допомоги Ольга Попіка взяла участь у підсумковій зустрічі учасників проєкту “Забезпечення доступності послуг первинної медичної допомоги в гуманітарних екстрених ситуаціях, як відповідь для подолання тягаря неінфекційних захворювань через організацію роботи мобільних медичних команд в Україні”.

Підсумкова зустріч відбулася 21-22 січня у Києві за участі представників ВООЗ, МОЗ України, НСЗУ та “Академії сімейної медицини”.

Протягом двох днів спілкувалися про результати проєкту, який реалізовували у 7 областях України. Зокрема, на Волині – у Нововолинському центрі первинної медико-санітарної допомоги.

На підсумковій зустрічі обговорювали проблемні питання, виклики, які виникають у галузі первинної медичної допомоги під час війни та на деокупованих територіях.

Ольга Попіка долучилась до панельної дискусії щодо підвищення доступності первинної медичної допомоги у сільських та віддалених регіонах. Разом із колегами-медиками обдумали варіанти створення ефективної моделі якісної медицини для мешканців сільських та віддалених регіонів. Окреслили критерії якісної роботи мобільних бригад. Цінними були коментарі громадських діячів, Харківської експертної групи, представників НСЗУ, ВООЗ та МОЗ, лікарів та керівників ЗОЗ – учасників проєкту.