Члени молодіжної ради Нововолинська взяли участь у тренінгу

21-22 січня у Нововолинську відбувся тренінг для оновленого складу молодіжної ради та молоді громади на тему: «Молодіжна рада. Як молоді комунікувати з владою».

Під час заходу присутні дізналися як приймати рішення в громаді, правильно аналізувати місцевий бюджет, вираховувати проблеми своєї території, як здійснювати планування роботи та розвиток молодіжної ради, щоб рішення були дієвими та корисними для оточення.

З учасниками тренінгу працювали – голова молодіжної ради при Волинській ОДА, керівник ГО «Молодіжна платформа» – Дем’ян Петрик та секретар молодіжної ради при Волинській ОДА, голова молодіжної ради Ківерцівської ОТГ – Анастасія Дем’янчук.

Учасники тренінгу отримали нові знання, підвищили свої навички та поділились ідеями, які будуть реалізовувати на території Нововолинської громади.

Захід відбувся в межах проєкту «Програма розвитку молоді Нововолинської громади», що реалізовується Молодіжним центром «Нові крила» та за підтримки Нововолинської міської ради, Волинського Інституту Права та National Endowment for Democracy.