Нововолинці попрощалися із Захисником України

Сьогодні Нововолинська громада попрощалася із Героєм, мужнім воїном та гідним сином України – Володимиром Степанюком.

Від початку повномасштабної війни без вагань став на захист своєї країни. Віддано виконував громадянський обов’язок, до останнього подиху захищав свій народ та Батьківщину.

На жаль, бій на Донеччині став останнім для солдата. Без сина залишилася мати, без брата – сестри. Люблячого батька більше не побачить дружина та син.

Панахида відбулася біля будинку Захисника у Нововолинську. На церемонії прощання була присутня заступниця міського голови Ніна Шумська.

Схиляємо голови у пошані перед подвигом нашого земляка. Щирі співчуття рідним та близьким Володимира. Вічна слава Герою.

Поховають Володимира завтра, 27 січня, у селі Ржищів на Горохівщині, де народився Захисник України.