Епідситуація щодо COVID-19 в Нововолинській територіальній громаді

За даними епіднагляду у Нововолинській територіальній громаді спостерігається зниження захворюваності коронавірусною хворобою COVID-19. З 30 січня по 5 лютого на території громади зареєстровано 3 випадки захворювання на COVID-19, на рівні минулого тижня. Серед захворілих 1- госпіталізований, 2 лікуються амбулаторно. За тиждень одужала 1 особа, летальних випадків – 0.
Всього з початку епідсезону станом на 6 лютого на території громади зареєстровано 9313 випадки коронавірусної хвороби, з них дітей до 17 років – 763 осіб, медичних працівників – 400 осіб. Летальних випадків – 244. Одужало 9064 особи, що становить 98,0% від усіх захворілих, з них дітей 763 (100%), медичних працівників 400 осіб, що становить 100%.
Станом на 6 лютого на активному спостереженні знаходиться 5 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
Єдиним ефективним способом захистити себе від коронавірусної хвороби є вакцинація. Для усіх українців, віком від 18 років, у кого після завершення курсу вакцинації вже пройшло 5 місяців, рекомендовано проведення бустерної дози. Через 4 місяці після отримання пршої бустерної дози рекомендовано вводити другу бустерну дозу.
В Україні для дітей 5-11 років використовують спеціальну вакцину Comirnaty від Pfizer-BioNTech, одна доза якої містить втричі менше активної речовини, ніж вакцина для дітей 12+ та дорослих. Вакцина від COVID-19 для дітей віком від 5 до 11 років вже доступна для використання в КНП «Нововолинський ЦПМСД». За останній тиждень щеплено 15 дітей віком 5-11 років першою дозою вакцини.
КНП «Нововолинський центр ПМСД» забезпечений вакциною КОРОНОВАК та Comirnaty від Pfizer-BioNTech для дітей 5-11 років.
Пункти щеплень працюють на базі амбулаторій №2 та №3, АЗПСМ Благодатне в будні дні з 9:00 – 17:00. Також проводяться виїзди мобільної бригади в установи та на підприємства для проведення профілактичних щеплень.