Триває набір добровольців до Гвардії Наступу
Ти можеш самостійно обирати бригаду, щоб разом з однодумцями стати добровольцем і захищати свою країну. Бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби будуть виконувати бойові завдання із звільнення тимчасово окупованих територій України.
Загалом формують 8 бригад: Азов; Спартан; Рубіж, Червона Калина; Сталевий кордон, Кара-Даг, Лють та Буревій.
Бригада Червона калина – це червоне полум’я наступу. З перших днів повномасштабного вторгнення підрозділи військової частини зайняли визначені позиції з оборони столиці України та не допустили спроби прориву противника до Києва, розбили колону російської армії біля селища Бузова. З червня 2022 року підрозділи полку у складі зведеної батальйонної групи в оперативно-тактичному угрупуванні «Північ» оперативно-стратегічного угрупування військ «Хортиця» брали участь у бойових діях у населених пунктах Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Білогорівка Луганської області, Спірне та Верхньокам’янське Донецької області, проявляючи стійкість і рішучість, даючи гідну відсіч загарбникам.
Вступай і наступай!
Є два варіанти як потрапити до штурмових бригад:
- подати заявку на сайті Гвардії наступу https://storm.mvs.gov.ua
- або звернутися у Центр адміністративних послуг і подати свої дані. Найближчий ЦНАП, який реєструє добровольців, знаходиться у місті Володимир, вул. Устилузька, 17.
Консультації можна отримати на гарячій лінії: 0800 100020, 068 2728076
Захищай країну та своїх рідних! Долучайся до бригади “Гвардії Наступу”.


