Міський голова Борис Карпус зустрівся з надзвичайниками громади

28 лютого міський голова Борис Карпус провів робочу зустріч з начальником Володимирського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області В’ячеславом Процюком, начальником 5-ї ДПРЧ 3 Державного пожежно-рятувального загону Сергієм Шубою та начальником відділу з питань НС та цивільного захисту населення Олександрою Шалиною.

Під час зустрічі оглянули оновлений фасад будівлі 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Кошти для ремонту частково виділили з бюджету громади. Зараз тривають внутрішні роботи, зокрема, в гаражі та диспетчерській.

Обговорили питання монтажу та функціонування мобільної котельні на території частини та ряд інших важливих питань.

«Наші рятувальники – справжні герої, надійно тримають свій фронт. Стараємося регулярно їх підтримувати спецодягом, засобами», – зазначив міський голова Борис Карпус.

Рятувальники подякували міському голові та депутатському корпусу за постійну підтримку та співпрацю.