Нововолинські волонтери сплели 2 тисячі маскувальних сіток

У волонтерському осередку з виготовлення маскувальних сіток людно, кипить робота. Тут готують нове велике замовлення для наших Захисників. За день-другий 15 маскувальних сіток повезуть на передову.

Вже рік координують роботу осередку Наталія Волохата, Анна Воскобойнік та Ірина Власюк. Волонтерки розповіли, що за цей час вдалося сплести близько 2 тисяч маскувальних сіток та сотню кікімор. Це результат щоденної клопіткої праці людей доброї волі, які знаходять час, щоб і в тилу наближати Перемогу.
До слова, міська рада систематично купує основи для маскувальних сіток.
Серед добровольців для яких плетіння маскувальних сіток та кікімор стало щоденною працею – Віктор Шустваль, Леонід Іващенко, Сергій Старостін, Віра Замлинна, Надія Войтович, Ольга Клюкіна.
Кожен, хто долучається до роботи, хто приносить тканину і нитки, хто везе замовлення військовим робить дуже потрібну та важливу справу.

Якщо маєте вільний час і хочете допомогти чи готові поділитися тканиною зелено-коричневих кольорів, звертайтеся за телефонами: 097-172-36-37 – Ганна; 096-877-21-08 – Ірина; 067-804-21-12 – Наталія.