Міський голова взяв участь у нараді при голові Волинської військової адміністрації

У вівторок, 7 березня, міський голова Борис Карпус взяв участь у спільній нараді за участі голови Волинської ОВА Юрія Погуляйка, командувача оперативного угрупування військ «Волинь» Василя Зубанича, голів територіальних громад області, керівників районних військових адміністрацій.

Основна мета зустрічі – обговорити нагальні конкретні потреби для створення надійної оборони нашої області. Війна триває, кордон потребує надійного захисту та укріплення.

Юрій Погуляйко наголосив, що прохання військових для кожного повинні бути в пріоритеті. Він звернувся до громад області з проханням долучитися до військових: прикордонників, тероборони та інших угрупувань.

До слова, з бюджету Нововолинської громади за минулий рік спрямовано 6,5 мільйонів гривень на підтримку наших Захисників. Уже цього року придбано необхідних речей для військових на понад пів мільйона гривень.