У Нововолинську вшанували пам’ять Великого Кобзаря

З нагоди 209-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка на майдані Незалежності відбувся літературно-мистецький захід «Не вмре й ніколи не загине одвічна слава Кобзаря».

На початку дійства до підніжжя пам’ятника українського Пророка поклали квіти міський голова Борис Карпус, начальник відділу культури Марія Душук, працівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та представники громадськості.
У виступі міський голова зачитав рядки з поеми Шевченка «І мертвим, і живим, і ненародженим»: «Обніміться ж, брати мої. Молю вас, благаю!».
– Сьогодні Нововолинська громада, як і вся Україна, об’єднана, щоб боронити свою Батьківщину від ворога. Щоб допомагати один одному, підтримувати військових, українців, які втратили дім, міста, які постраждали від війни. Ми віримо, ми впевнені, що наша боротьба, яку пророкував Кобзар у своїх творах, здійснить велику мрію українців: «І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі».

Учасники заходу декламували «Заповіт» Шевченка та виконували його поезії, покладені на музику.