«Карітас-Волинь» у Нововолинську реалізовує проєкт «Діти та війна»

9 березня представники благодійного фонду «Карітас-Волинь» провели у Нововолинській міській раді круглий стіл. На заході презентували проєкт «Діти та війна», який реалізовується за підтримки Карітас Німеччини. Координаторка проєкту Вікторія Скриннікова розповіла, що протягом трьох років у Центрі для дітей та сімей Карітас Волинь будуть проводити соціально-педагогічну та психологічну роботу з дітьми, які постраждали від війни в Україні.

Програма проєкту «Діти та війна» включає три напрямки: допомога дітям у навчальному процесі, формування необхідних знань та навичок, щоб долати стрес та труднощі у повсякденному житті, спричинені війною та робота з батьками для налагодження довірливих стосунків з дітьми, підтримка їх у стресових ситуаціях.
Активності в межах проєкту проходять у вигляді тренінгів за методиками «Безпечний простір», пригодницької педагогіки, професійної орієнтації та навчальні групові заходи щодо формування соціальних навичок.
Долучитися до занять можуть місцеві та переміщені діти, підлітки та їх батьки, що проживають у Нововолинській громаді. Участь у проєкті дасть можливість набути нових навичок та компетенцій, отримати психологічну підтримку, організувати цікаве дозвілля та з позитивними емоціями провести корисно час.

Щоб дізнатися більше інформації про проєкт «Діти та війна» чи записатися до групи учасників, телефонуйте: 097 379 92 46 (координатор Вікторія).