Кібербезпека в органах місцевого самоврядування: представник Нововолинської міської ради виступив спікером дискусійної панелі

13 березня у Луцьку провели захід «День кібербезпеки: відкриті дискусійні панелі, кіберхакатон».

Фахівці галузі ІТ, представники територіальних громад, безпекового сектору, науковці ділилися досвідом та напрацьовували свіжі рішення у сфері кіберзахисту.
Разом із когортою фахівців на заході виступив Роман Вознюк, начальник відділу інформаційно-комунікаційних технологій Управління цифрової трансформації та комунікації Нововолинської міської територіальної громади. Представник Нововолинська поінформував про власну роботу із кібербезпеки, наголосив на актуальності та важливості цифрових перетворень у громадах. Висловив бачення щодо подолання пробілів у навичках кібербезпеки та кібергієни серед населення, зокрема, серед працівників органів місцевого самоврядування.

«День кібербезпеки: відкриті дискусійні панелі, кіберхакатон» провели у партнерстві з Волинською обласною військовою адміністрацією за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Луцьким національним технічним університетом, кафедрою комп’ютерної інженерії та кібербезпеки, програмою EGAP, що впроваджується МБО «Фонд Східна Європа» за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC) та у співпраці з проєктним офісом Digital Volyn.