Представники Нововолинської громади взяли участь у міжнародному форумі «Економіка відновлення міст»

22-23 березня відбувся Міжнародний урбаністичний форум «Економіка відновлення міст», організований Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана та Асоціацією міст України.

У заході взяв участь міський голова, член Правління Асоціації міст України, Борис Карпус, керівник КП «УЖК-1», депутат міськради Микола Лукашук, заступниця начальника управління економічної політики Юлія Лаврентій та консультант міського голови Іванна Цицюк.

Серед основних питань, винесених на обговорення, були: повоєнний розвиток міст України; фінансове і правове забезпечення відновлення міст та інвестиційна привабливість проєктів у післявоєнний період;  вітчизняні міста як центри відповідності України критеріям повноправного членства та готовності до вступу до ЄС тощо.

У виступі міський голова Борис Карпус назвав питання інтеграції внутрішньо переміщених осіб у життя громади вкрай важливим. 

Наразі Нововолинськ, як і більшість українських громад, дуже потребує свідомих професійних кадрів, готових до змін та протистояння викликам. Він переконаний, що пошуку і підготовці таких спеціалістів допоможе співпраця громад із КНЕУ.

Запорукою швидкої інтеграції українського суспільства у світовий простір після Перемоги Борис Карпус назвав проведення наукових досліджень, створення RnD-центрів (Research&Development) для вивчення економічного розвитку та економічної моделі територій, щоб громада могла на їх основі приймати зважені рішення.