Триває робота над реалізацією проєкту “Житло для внутрішньо переміщених осіб”

Сьогодні міський голова Борис Карпус разом з технічними експертами НЕФКО оглянули територію на 5 мікрорайоні, де будуватиметься багатоповерховий будинок.

Обговорили етапи будівництва житла, проведення комунікацій та благоустрій території. У планах за кошти інвесторів збудувати сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям для мешканців 5, 6 та 15 мікрорайонів.

“Важливо, щоб українці, в яких війна забрала дім і рідне місто, отримали прихисток. А місцеві жителі мали нову інфраструктуру, особливо для розвитку наших дітей”, – зазначив Борис Карпус.

Нагадаємо, Нововолинськ потрапив у перелік міст, де будуватимуть житло для родин переселенців. Євросоюз виділив 7 мільйонів 100 тисяч євро на зведення багатоквартирного житлового будинку.