Представники НУ «Львівська політехніка» розповіли про можливості вступу для працівників місцевого самоврядування

У середу, 24 травня, відбулася зустріч працівників виконавчого комітету, його структурних підрозділів, старост із представниками Національного університету «Львівська політехніка»: директором Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Любомиром Пилипенком, його заступником Тарасом Кіцаком і професоркою, депутаткою Волинської обласної ради Ористлавою Сидорчук.

Вони розповіли про можливості вступу до Інституту на магістратуру чи аспірантуру. А також про освітні програми підвищення кваліфікації з публічного управління для працівників органу місцевого самоврядування.

У зустрічі взяв участь міський голова Борис Карпус. Він зазначив, що сьогодні, в час стрімкого розвитку та змін, працівники ОМС мають постійно розвиватися та навчатися. Своєю чергою представники «Львівської Політехніки» запросили міського голову та всіх охочих взяти участь у форумі «Публічне управління та інновації», який відбудеться 22-23 червня у стінах університету.

Детальніше про вступ до Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку можна дізнатися з презентації