Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості закупівлі товару UA-2023-05-25-008073-а

UA-2023-05-25-008073-а

Найменування замовника: Виконавчий комітет Нововолинської міської ради

Найменування предмета закупівлі та код ЄЗС: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (контролер відеостіни )  для облаштування ситуаційного центру (Код ДК: 021:2015: 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі визначені на підставі наявної потреби Замовника в закупівлі, діючих  в Україні стандартів, нормативних актів, з урахуванням технологічних процесів та технічної сумісності з наявним устаткуванням, та відповідають вимогам до обладнання для впровадження проекту «Придбання серверного обладнання з програмним забезпеченням та обладнання для роботи з відеоданими для облаштування ситуаційного центру виконавчого комітету  за адресою: проспект Дружби, 27 м. Нововолинськ, Волинської області»

Технічні характеристики повністю відповідають, характеристикам зазначеним  в  ініціативних листах Відділу інформаційно-комунікаційних технологій Управління цифрової трансформації та комунікації та викладені в технічній  специфікації до тендерної документації. Обсяг визначено відповідно до ініціативних листів від 08.05.2023 року,  з врахуванням вимог щодо забезпечення діяльності ситуаційного центру виконавчого комітету.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення та очікуваної вартості закупівлі товару : Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (контролер відеостіни )  для облаштування ситуаційного центру (Код ДК: 021:2015: 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання) – 35000,00 грн.  Загальний обсяг закупівлі   становить: контролер відеостіни – 1 штука.

Очікувана вартість предмету закупівлі: 35000,00 грн. – кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на здійснення  заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (розпорядження КМУ №1637-р від 09.12.2021 року), затверджені рішенням Нововолинської міської ради  від 15 лютого 2023 року №19/53  “Про внесення змін  до рішення міської ради  від 19 грудня 2022 року №18/25 «Про бюджет Нововолинської міської територіальної громади  на 2023 рік »”.

При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалася інформація про ціни на товари, що міститься  в мережі інтернет у відкритому доступі, зокрема, на сайтах виробників та постачальників відповідних товарів.