Яскраво, весело та позитивно: у Нововолинську відсвяткували День захисту дітей (відео)

1 червня з нагоди Дня захисту дітей у місті провели розважальні заходи.

На майдані Незалежності відбулося дитяче свято «Веселкові усмішки». Концертну програму підготували вихованці Нововолинського палацу культури, центру дитячої та юнацької творчості та школи мистецтв.
Привітав дітей громади зі святом міський голова Борис Карпус.

У парку культури та відпочинку пройшов квест «Подорож у країну вражень» для учнів 5 класів Нововолинської спеціальної школи.

На стадіоні СОКу «Шахтар» у спортивних іграх об‘єдналися діти громади, зокрема, з особливими освітніми потребами та діти з інвалідністю.

На стометрівці активна молодь долучилася до велоквесту. Змагання організував велоклуб «HotWheels», який діє на базі ліцею №4 ім. Т.Г. Шевченка.

Протягом свята у центрі міста діяли майстер-класи від БФ «Карітас» та БО «Благодійний фонд Посмішка UA» за підтримки Save the Children, ярмарок, аквагрим та інші розваги для дітей.

Як пройшло святкування дивіться у відеоматеріалі.