Представники Нововолинська взяли участь у форумі «Ми поруч»

2 листопада заступниця міського голови Ніна Шумська разом з представниками соціальної галузі Нововолинська відвідали у Львові форум «Ми поруч».

Подія зібрала представників органів місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг та соціальних працівників з Волинської, Львівської, Закарпатської областей.
Захід присвятили Дню працівника соціальної сфери, який відзначають щорічно у першу неділю листопада.
Організатори форуму – Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та навчально-реабілітаційний центр «Джерело».

На заході обговорили розвиток системи послуг у громадах, що спрямовані на захист прав дитини, важливість фахівців із соціальної роботи у розвитку соціальної згуртованості, підтримку родин та запобігання потраплянню дітей в інтернатні заклади.