Перші новонароджені у 2024 році отримали сертифікати на 15 000
Міський голова Борис Карпус привітав перших новонароджених у 2024 році хлопчика та дівчинку. Вони отримали сертифікати на 15 000 гривень у магазин товарів для дітей «Колобок».
Дмитрик народився у новорічну ніч о 01:35, Аделінка – 2 січня о 15:40.
Міський очільник побажав малятам щасливої долі та мирного неба, батькам – наснаги та благополуччя.



