Міський голова привітав випускників, які склали НМТ на максимальний бал
У понеділок, 22 липня, міський голова Борис Карпус зустрівся з випускницями нововолинських ліцеїв, щоб привітати з високими результатами національного мультипредметного тесту.
Сертифікат на премію і подарунок отримали Владислава Гловацька, випускниця Нововолинського ліцею №7, і Юлія Нестерович, випускниця Нововолинського ліцею №8, які склали тестування з англійської мови на 200 балів.
До привітань долучилася заступниця міського голови Ніна Шумська, начальник управління освіти Олег Янюк і його заступниця Вікторія Римарчук. Побажали дівчатам вступити в омріяні вищі навчальні заклади, здобути бажаний фах, примножувати власні здобутки та успішно йти по житті.




