Приїхали з подарунками та намірами співпраці: у Нововолинську побували гості з Німеччини
2 жовтня Нововолинську громаду відвідала делегація з міста Обертсгаузен (Німеччина). Під час зустрічі з міським головою Борисом Карпусом представники німецької делегації обговорили можливі шляхи зміцнення партнерства. У планах — спільна участь у проєктах товариства «Engagement Global» та організація літнього оздоровлення нововолинських дітей у таборах Обертсгаузена.
Радниця міського голови Катерина Варвус і начальниця відділу міжнародного співробітництва Олеся Сословська разом із гостями оглянули приміщення колишнього ліцею та закладу дошкільної освіти села Низкиничі. Розглядається ідея залучення коштів від європейських партнерів для ремонту будівлі з метою її перепрофілювання під потреби соціального сектору.










