Нововолинська громада співпрацюватиме із Ковельським фаховим медичним коледжем: підписано меморандум
16 березня у Нововолинську відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Нововолинською міською радою та Ковельським фаховим медичним коледжем. Документ підписали заступниця міського голови Ніна Шумська та директорка коледжу Олена Григола.
Перед офіційною частиною укладення угоди відбулася предметна розмова щодо структури освітніх закладів Нововолинської громади, можливостей вступу випускників до медичного коледжу, а також перспектив подальшого працевлаштування молодих фахівців у медичних установах громади.
Меморандум покликаний поглибити співпрацю у сфері освіти, професійної підготовки та практичної підготовки медичних кадрів, а також сприяти залученню випускників до роботи у закладах охорони здоров’я громади.
У зустрічі взяли участь представники виконавчого комітету та комунальних закладів Нововолинської міської ради. Ковельський фаховий медичний коледж представляли також завідувачка відділення Світлана Костючик та завідувачка практики Валентина Дударчук.



